Į pradžią
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas    

 

Paieška svetainėje

 

svetainės rėmėjas

 
 
 
 
Anykščių rajono savivaldybės
Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių
VIEŠOJI BIBLIOTEKA

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, J. Biliūno 35, LT-29111  Anykščiai. 
Tel.-fax.  8 381  51663                 El.paštas     
biblioteka@anyksciuvb.lt 
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190049980

 

Į pradžią
El.paštas
Svetainės žemelapis
Spausdinti
Pagarbos vaikų poetei popietė bibliotekoje
2011-03-21

Tuo metu, kai po sniegu dar tebemiega vaikiškų knygelių personažai varliukai, žiogeliai, bebriukai, populiari vaikiškų knygelių autorė poetė Zita Gaižauskaitė mini savo gimtadienį.


Šįmet jau  šešiasdešimtąjį. Kadangi jaunieji Anykščių krašto knygelių mylėtojai  mėgsta jos žaismingus, skambius, sklandžiai surimuotus  posmus, sušildančius vaikus supantį pasaulį, gražiu renginiu buvo pagerbta poetė. Juk tiek daug kartų jaunieji anykštėnai bendravo su pas juos vis atvykstančia Zita Gaižauskaite, sukūrusia daugiau kaip dvidešimt vaikiškų poezijos knygų. Praleistų su poete akimirkų metu darželinukų arba pradinių klasių mokinukų širdelėse visad sudygsta daug jos įbertų gėrio ir grožio supratimo, meilės gamtai grūdelių…
                           

Į  Anykščių L. ir S. Didžiulių viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrių kovo 16 dieną Anykščių vaikų ir jaunimo užimtumo centro auklėtiniai drauge su vadove Eugenija Baltroniene atvyko ne vien tik su pagarbos jausmu širdyse poetei, savo talentą paskyrusiai vaikams. 
      

Atėjo kaip artistai, pasipuošę jos eilėraščių personažus vaizduojančiais apdarais. Net ir poetės kūriniams akcentuoti nemenkame Vaikų literatūros skyriaus stende parodą pakabino…

Gausus būrys Anykščių miesto vaikų lopšelio – darželio „Žiogelis“ „Nykštukų“ ir „Pelėdžiukų“ grupių vaikučių, atėjusių drauge su auklėtojomis Lina Eiviene ir Stase Zlatkiene, žiburiavo akytėmis, besiklausydami Užimtumo centro lankytojų artistiškai perteikiamos meilės  ir atidos vaiko pasauliui gerbiamosios Zitos poezijos. O apie Zitą Gaižauskaitę papasakojo ir renginį vedė du šaunūs mokiniai Andrius ir Justas  Laurinavičiai.


   Romualda Bražėnienė

Autorės nuotraukos

 
Atgal   Spausdinti  
© Anykščių rajono savivaldybės L. ir S. Didžiulių viešoji biblioteka.
Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama SmartWeb